Hikaye Evi and the Ghost Reader

Merhaba sevgili ev halkı,

Uzun süredir burayı güncellemediğimin farkındayım, ama güncellenecek bir gelişmemiz de olmamıştı -ki bugün pek çok yenilik ile karşı karşıyayız ve bu yenilikler genel olarak tüm evi ilgilendiriyor. (evet, buna kitaplıktaki örümcekler de dahil)

Son Giriş

Öncelikle artık herkesin profilinde siteye en son ne zaman girdiğini belirten bir bölme bulunuyor. Bu sayede sevdiğiniz yazarın ya da okurun veyahut kapı komşunuzun güncel olarak eve gelip gelmediğine, yan odadan gelen tıkırtıların hırsız olup olmadığına kolay bir şekilde erişebileceksiniz.

Yalnız unutmadan hatırlatayım, belli bir tarihin öncesinde giren herkes için şu anda sitede sabit bir metin var ve bunun Star Wars hayranlığımla hiçbir alakası yok 😛

Özel Kitaplık

Ben dönüp de herkesin bir evi olacak diye iddialı konuşamam elbette, ama evdeki kitaplık (ki artık Kütüphane oldu mübarek) gibi herkesin bir kitaplığı olacak. Ve oldu. Bundan sonra odalarınızdaki Özel Kitaplık başlığı altından kendi kitaplığınıza ulaşabilecek ve hikayelerinizi en son ne zaman okumuşsunuz, yeni bölüm var mı yok mu takip edebileceksiniz.

Dipnot: Özel Kitaplık’taki hikayeler güncelleme sırasına değil, en son okunma sırasına göre dizilmiştir.

Ghost Reader

Bundan sonraki süreçte yazarlarımızın “okuyanlar neden yorum atmıyor?” sorusunu hafızalarından silmesi için geliştirdiğimiz yeni özelliğimiz sayesinde soruyu “”INSERT NAME HERE” neden yorum atmıyorsun arkadaşım?” olarak değiştirmeyi planlıyoruz.

Şaka bir yana, bundan sonraki süreçte hikaye sayfanıza girdiğiniz zaman en altta (EN EN ALTTA) hikayenizi kimin ne zaman okduğunu, son okuyandan ilk okuyana doğru sıralanmış bir şekilde, ne zaman okudukları ile görebiliyorsunuz. Sadece görmekle kalmıyor, üstüne tıkladığınızda da kişinin odasındaki posta kutusuna ışınlanıyorsunuz. Dakikada kaç mail atabilirsiniz acaba?

Bu vesile ile evimizdeki hikayeleri takip etme özelliğini kaldırdığımızı bildirmek isterim.

Görüşmek üzere!

Erce Yazar:

Est. 1991 - ITU Electronics and Communication - Hikaye Evi, Ev Sahibi - Okur, Yazar, Çizer, Söyler.

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir